האם רווקות ששואפות לפופלריות עוברות יותר ניתוחים פלסטיים?

יופימסתבר שהמתחרות בתוכנית הרווק, בה נשים שונות מתמודדות זו מול זו על ליבו של גבר אחד, באוסטרליה עברו ניתוחים קוסמטיים בסך של כשמונים ושבעה אלף דולר על פי ההערכות. המתחרות כנראה עברו שינויים מהותיים בצורתן החיצונית כדי להצליח ולנצח בתחרות. אז נכון שבתוכניות כאלו נהוג לומר שנשים בעלות ביטחון עצמי שופע או כאלו שאינן מתביישות לממש את הרצון שלהן הן מושכות יותר או אולי נשים בעלות חוש הומור או יכולת הבעה עצמית, אך כנראה שיש דברים שאינם משתנים או ישתנו לעולם ובראשם המרכיב של היופי החיצוני של נשים בעיני הגבר. כך נראה שהנשים בתוכנית מטמיעות זאת יותר ממילים ומוציאות על כך גם לא מעט כסף.

מנתח פלסטי בשם ד"ר אנופ רסטוג’י מסידני העריך את העלויות של כלל הניתוחים והשיפורים הקוסמטיים שעברו הנשים בתוכנית וההערכות שלו אינן זולות: מדובר בסכום של כ87 אלף דולר עבור בוטוקס, מילוי קמטיםהגדלת חזה, השתלות שונות ומילוי שפתיים. המתמודדת הראשונה נקראת איזבלה דיוויס בת ה29 מקווינסלנד שנראה כי טיפלה בקמטים שלה באמצעות הזרקות בוטוקס מסביב לעיניים ובמצח, כמו כן היא כנראה גם הוסיפה מילוי שפתיים כדי להשיג מראה נפוח יותר בזמן הנשיקה.

המתמודדת ואקו בת ה23, שטענה כי מעולם לא עברה שום ניתוח, מתיחת צוואר או שיפור קוסמטי או אסתטי וכי כל היופי שלה הוא בזכות הגנים הטבעיים שלה, חבר לשעבר של הדוגמנית טוען אחרת וכי היא עברה ניתוח להגדלת חזה ולצורך ההוכחה הראה תמונות עבר שלה עם שדיים קטנים מאוד ולכן היא משקרת במצח נחושה. מתוך הסתכלות בתמונות קשה לומר עם מי הצדק. מתמודדת אחרת בשם מוניק שתמיד היתה יפה באופן טבעי ונמשכה לדברים יפים (מוניק מורלי בת ה26 היא מעצבת הלבשה תחתונה) כנראה גם קיבלה עזרה לא טבעית ממנתחים בדרך למראה המהמם שלה כיום. בין הניתוחים שמשוייכים לה אפשר למצוא: הזרקת בוטקס, הגדלת חזה והרמת עפעפיים ולמרות שהגברת נראית יפה מאוד היא עדיין סבורה כפי שהתבטאה לאחרונה שניתוחים קוסמטיים הם הכרחיים. לטענתה אין הרבה הבדל בין השקעה בניתוחים לבין רכישת נעליים, בגדים או השקעה באיפור.